We środowy wieczór spotkaliśmy się na kolejnych Wieczorach Charyzmatycznych. Był on o tyle wyjątkowy, ponieważ prowadził je nasz poprzedni Pasterz Wspólnoty ks. Krzysztof Kołodziejczyk.

Ksiądz Krzysztof w swojej konferencji, kazaniu oraz podczas prowadzonej adoracji Pana Jezusa, bardzo mocno nawiązywał do tematu cierpienia, jakże bliskiego każdemu z nas. Wielokrotnie podkreślał, że każda trudność w naszym życiu nie pochodzi od Boga. Ostrzegał, także przed postawą oskarżania i obwiniania Boga o każde nasze cierpienie, chorobę, trudność. A przecież Jezus jest obecny w każdym z tych trudnych momentów i razem z nim jest nam o wiele prościej przejść przez te bolesne momenty.

Spotkanie podczas środowych Wieczorów stało się także okazją do podziękowania ks. Krzysztofowi, za prowadzenie naszej wspólnoty podczas miniony rok. W sposób symboliczny podarowaliśmy mu ikonę Matki Bożej Pięknej Miłości, która trzyma Dzieciątko Jezus na kolonach. Życzymy mu raz jeszcze, aby Maryja trzymała go w swoich objęciach i przytulała go do swojego serca w każdym momencie życia.