Życzenia dla Kapłanów

9 kwietnia 2020

„Pan, kiedyś stanął nad brzegiem, Szukał ludzi gotowych pójść za Nim, By łowić serca, Słów Bożych prawdą.”

I porzuciłeś swoją barkę, aby rozpocząć nowe życie u boku Jezusa Chrystusa.

Każdego dnia pokornie wypełniasz Jego wolę. To droga utkana z najpiękniejszych róż, jednak pod aksamitnymi płatkami kwiatów, kryją się kolce. Kolce widoczne tylko dla Księdza i Jezusa Chrystusa. Taka jest Droga Kapłana. Człowieka Bożego, który każdego dnia, we Mszy Świętej zabiera wiernych na Golgotę, by tam uczestniczyć w śmierci i Zmartwychwstaniu Jezusa.

Każdego dnia oddaje swoje ręce Bogu, aby czynił cuda w życiu ludzi. Aby podnosił tych, którzy upadli w grzechu, pocieszał strapionych, ocierał łzy płaczących i leczył poranione serca. Twoimi ustami Księże, Bóg kruszy mury naszego Jerycha, otwiera więzienie naszych uzależnień i zaprasza do wspólnej podróży do Nieba. Z życia ziemskiego do życia wiecznego.

Z okazji dzisiejszego dnia Ustanowienia Kapłaństwa naszemu Pasterzowi ks. Damianowi oraz wszystkim Kapłanom, którzy uczestniczyli w Wieczorach Charyzmatycznych, spotkaniach wspólnoty i tych, którzy są bliscy naszemu sercu, składamy najserdeczniejsze życzenia.

Bóg zapłać za Waszą posługę, za duże i małe cuda. Za Waszą obecność i słowo. Za uśmiech i radość. Za wiarę, nadzieję i miłość.

Niech Jezus Chrystus napełnia Was Kapłanów swą łaską. Niech Matka Boża przytula do serca, a Duch Święty służy swą radą i pokrzepieniem w chwilach próby.

Liderzy, Animatorzy i członkowie Wspólnoty Miriam 

 

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Scroll Up