Nowy rok rozpoczęty!

6 września 2020

W dniu 2 września nasza wspólnota rozpoczęła tegoroczne spotkania. Po czasie wakacji, odpoczynku, łapania oddechu wróciliśmy do wspólnoty i to w niemałym gronie! Cieszyliśmy się obecnością nowych osób, ale też dostosowując się do warunków pandemii, można było oglądać naszą transmisję na Facebooku.
Spotkanie rozpoczęliśmy od Adoracji, jak zawsze. Możliwość wyciszenia się przed Jezusem jest dla nas ważnym elementem przygotowania się do przeżywania Eucharystii. Podczas homilii nasz Pasterz mówił do nas, że początek roku to czas kiedy mamy uniżać się przed Jezusem, a nie planować naszą wyższość. To wspólnota ma nam pomóc, aby Jezusa zanosić do naszych rodzin i środowisk w których żyjemy. Zachęcał nas także, abyśmy przez wspólnotę poznawali głos Ducha Świętego, który chce nas prowadzić.
W czasie Eucharystii nasza animatorka Madzia wraz z ks. Damianem prowadzili również uwielbienie.
A na koniec sam deser. Nasz Pasterz ze swoistym poczuciem humoru i tradycyjnym uśmiechem, tłumaczył zasady funkcjonowania wspólnoty. Przypomniał także strukturę wspólnoty: Lider – Basia, Vicelider – Marcin i Andrzej, Animatorzy: Klaudia, Alicja, Magdalena, Ewelina, Wojciech i Konrad.
Zapraszamy do nas!

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?