Spotkanie z Maryją

8 października 2021

Nasza wspólnota kroczy drogą Jezusa, za Maryją. Dlatego zawsze w miesiącu październiku szczególnie poświęcamy czas dla Maryi. Nasze spotkanie odbyło się dziś wokół różańca, gdzie zbliżaliśmy się do Maryi, aby modlić się za naszą wspólnotę i nasze rodziny. Różaniec jest bowiem także modlitwą uwielbienia.

W homilii natomiast Pasterz zachęcał nas do tego, aby wraz z Maryją wychodzić ze swoich niewoli. Izrael na wygnaniu znalazł Bożą łaskę w królu Cyrusie. Tak samo i nam, Bóg okazuje łaskę w różnych sytuacjach i osobach, aby wychodzić z niewoli, które nas krępują.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?