Rekolekcje z modlitwą uwolnienia i uzdrowienia

26 listopada 2021

W dniach 26-27 listopada nasza wspólnota zorganizowała rekolekcje z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie duszy i ciała wg 5 kluczy Neala Lozano.

W DD Tabor, w którym znajduje się Rzeszowski Dom Miłosierdzia w przymierzu z domami jezuickimi, odbywają się takie rekolekcje kilka razy w roku (zobacz kalendarz Wspólnoty Miriam).

Modlitwa wg 5 kluczy Neala Lozano jest wyjściem do ludzi, którzy żyją w różnego rodzaju zniewoleniach czy uzależnieniach. Przeznaczona jest do osób powyżej 18 roku życia.

Czym są owe klucze? Wiara i nawrócenie, przebaczenie, wyrzeczenie się złych duchów, stawanie w autorytecie Jezusa i błogosławieństwo Ojca. Dzięki konferencjom ks. Damiana mogliśmy zgłębić te klucze i odnieść je do swojego życia.

Ks. Damian dawał do tego odpowiednie zdania, które są możliwe do zrealizowania. Całą modlitwę prowadził wraz z diakonią uwielbienia i animatorami, prowadząc nas przez każdy krok. Animatorzy służąc modlitwą wstawiennicza, polecali każdego uczestnika rekolekcji, a później każdy podchodził po indywidualne błogosławieństwo.

Zapraszamy na takie rekolekcje i zachęcamy – przeczytaj z nich świadectwo.

Wspólnota Miriam

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?