Świadectwo Oktawiana

5 grudnia 2021

Jestem facetem, który lubi konkrety. Od dłuższego czasu zadawałem sobie pytanie:

Jak poukładać puzzle ciała, puzzle psychiki i puzzle ducha w jeden pełen wartości, właściwy obraz człowieka? Człowieka żyjącego w realnym świecie, szczęśliwego i obdarowanego błogosławieństwem, jak przecież pragnie tego Bóg?

Bardzo konkretną odpowiedzią na to pytanie okazały się rekolekcje z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie wg 5 kluczy Neala Lozano prowadzone przez ks. Damiana Ziembę. To ksiądz egzorcysta, prawdziwy wojownik duchowy i jednocześnie osoba pełna radości oraz współczucia. Wie, że świat duchowy ma wpływa na nasze ciało, psychikę i ducha. Nie owija w bawełnę, nazywa rzeczy takimi, jakimi są. Prowadził te rekolekcje w Mocy Ducha Świętego, który realnie był obecny. Skąd wiem, że On rzeczywiście był obecny? Polecam przyjechać z otwartym sercem na te rekolekcje, a wszystko stanie się dla Ciebie oczywiste.

Konkretem jest także miejsce – Dom Diecezjalny TABOR prowadzony przez ks. Daniela oraz wspaniali ludzie posługujący ze Wspólnoty Miriam. To Zespół osób świetnie zorganizowanych pod każdym względem. Dom ma możliwość noclegów w czystych i przytulnych pokojach z łazienkami – miałem okazję tam nocować, ponieważ jestem z poza Rzeszowa.

W trakcie rekolekcji moje serce zostało oczyszczone i napełnione Duchem Świętym. Moje puzzle zostały na nowo poukładane. Zdaję sobie sprawę, że trudności w życiu będą się nadal pojawiać, ale odzyskałem świadomość swojej prawdziwej wartości w oczach Boga, a przede wszystkim Jego stałej obecności w moim życiu. Uzyskałem także konkretną informację, jak unikać zagrożeń, aby puzzle się nie rozpadły 😊. Jezus jest moim Panem, a przez Jego Ofiarę zostałem NAPRAWDĘ wykupiony, stałem się dziedzicem i należę do Jego Królestwa już teraz. Jesteśmy razem w biznesie, pracy, domu, w rodzinie, w relacjach z ludźmi, sporcie i we wszystkim w moim życiu. AMEN!

Chcesz odzyskać na nowo pokój w swoim sercu, siłę i radość do działania w codziennym życiu? Chcesz otworzyć się na Błogosławieństwo Boże? Polecam z całego serca właśnie te rekolekcje!

Oktawian

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?