Modlitwa uwolnienia – świadectwo

9 czerwca 2022

W listopadzie ubiegłego roku wzięłam udział w Rekolekcjach z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie według 5 kluczy Neala Lozano.
Po tych rekolekcjach nie zauważyłam początkowo żadnej konkretnej zmiany w moim życiu. Wydawało mi się, że nie przyniosły one żadnych owoców. Łaska Boża jednak zaczęła działać.
W styczniu wysłałam zgłoszenie z prośbą o indywidualną modlitwę uwolnienia prowadzoną przez ks. Damiana – obecnego Pasterza Wspólnoty Miriam.
W dniu, w którym mieliśmy się spotkać, obudziłam się z silnym bólem głowy. Przypadłości migrenowe przydarzały mi się już od dłuższego czasu, z coraz większą częstotliwością. Doszło nawet do tego, że robiąc listę zakupów spożywczych, musiałam dopisywać do niej środki przeciwbólowe.
W miarę jak zbliżała się godzina naszego spotkania, ból narastał. Tabletki tym razem nie chciały działać. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od rozmowy, podczas której Duch Święty, w sposób bardzo delikatny, odsłaniał moje najgłębsze zranienia, które wiele lat temu ukryłam głęboko w swoim sercu. Zranienia te, nigdy wcześniej nieprzepracowane, niezaleczone, odzywały się co jakiś czas i oddziaływały bardzo mocno na moje obecne życie – już jako dorosłej kobiety – żony i matki czwórki dzieci.
Krok po kroku doszliśmy do momentu modlitwy uwolnienia, podczas której, w Imię Jezusa Chrystusa przebaczyłam wszystkim osobom, które te zranienia mi zadały. Przebaczyłam również samej sobie błędy popełnione w przeszłości. Z pomocą Kapłana wyrzekłam się wszystkich złych duchów, które za tymi zranieniami stały i w tym momencie ich władza nade mną została złamana.
Do tej pory jedynie wiedziałam, że Jezus może uzdrawiać. Teraz jednak doświadczyłam tego we własnym życiu. Jakie owoce tych rekolekcji widzę obecnie?
Mój dom znacznie się wyciszył, jest w nim dużo więcej miłości i ciepła, ja sama jestem o wiele spokojniejszą żoną i mamą. Mam wrażenie jakby łaska boża została wreszcie aktywowana w moim życiu.
A migreny? Od stycznia nie kupiłam ani jednego opakowania środków przeciwbólowych.
Chcę oddać chwałę Jezusowi, który pozostawił swojemu Kościołowi rzeczywistą moc uzdrawiania i uwalniania. Chwała Panu!

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?