Rekolekcje 5 kluczy

3 października 2022

W dniach 30 września – 2 październik 2022 r. w Domu Diecezjalnym Tabor odbywały się rekolekcje z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wg „5 kluczy” Neala Lozano. Rekolekcje, które wygłosił ks. Damian Ziemba, zostały zorganizowane przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM.

Model „5 kluczy” oparty jest o zasady, które są znane i zalecane w Kościele od początku jego istnienia, jednak w taki sposób używane są dzięki praktyce Neala Lozano. Modląc się o uwolnienie i uzdrowienie zaproponował on kilka kroków: 1. Wyznanie wiary w Jezusa, jako osobistego Pana i Zbawiciela; 2. Przebaczenie w Imię Jezusa; 3. Wyrzeczenie się złego ducha i jego kłamstw; 4. Przełamanie mocy i wpływu złego ducha na człowieka przez autorytet Jezusa; 5. Modlitwa o błogosławieństwo Ojca Niebieskiego.

Rekolekcje „5 kluczy” prowadził ks. Damian Ziemba wraz z katolicką wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM. Uczestniczyło w nich ponad 120 osób, które przez różne konferencje i modlitwę doświadczało Jezusa, który uzdrawia i uwalnia. Oto kilka świadectw:

„Kochani. Chcę Wam podziękować za przeprowadzenie rekolekcji. Trafiłem na nie przypadkowo, widząc zaproszenie na Facebooku, ale wiem, że to nie był przypadek. Od lat czułem na sobie ciężar związany z kłamliwymi uwagami wtłaczanymi we mnie przez moich rodziców: jesteś nikim, nic z Ciebie nie będzie, wszystko to Twoja wina itd. Bardzo mnie one bolały i widziałem jak kształtowały one moje życie. Dzięki tym rekolekcjom mogłem przebaczyć moim rodzicom to co mi zrobili, ale jednocześnie mogłem się wyrzec tego diabelskiego oddziaływania na mnie. Niech Bóg będzie w tym uwielbiony” – Tomek

„Kochani! Przez ten weekend uczestniczyłam w rekolekcjach „5 kluczy” prowadzonych przez ks. Damian Ziembę i wspólnotę Miriam. Przyjechałam na te rekolekcje po namowach od moich znajomych będących na wcześniejszych rekolekcjach. I się nie zawiodłam. Jestem bardzo wdzięczna, bo od dawna ciążyło na mnie to, że korzystałam z usług wróżki, zwłaszcza przy wyborze partnera. Co po latach widziałam, że doprowadzało mnie do coraz większych smutków i beznadziei, tworzenia kolejnych raniących mnie związków. Nie wiedziałam co jest przyczyną, aż usłyszałam o ogromnych skutkach magii i okultyzmu, która mogą się za nami ciągnąć. Podczas wieczornej modlitwy, prowadzonej przez księdza, poczułam, jak coś ze mnie spada, ogromny ciężar, a gdy modliły się nade mną osoby ze Wspólnoty Miriam, poczułam, jak wychodzę z jakiejś ciemności, a gdy Ksiądz modlił się nade mną, pobłogosławił mnie osobiście, poczułam ogromną radość i szczęście w sercu. Na tych rekolekcjach Bóg uzdrawiał moje serce i tak jak słyszałam, to długi proces. Te rekolekcje utwierdziły mnie, że droga którą wybrałam teraz, droga z Kościołem, życia wg Bożych zasad, poprowadzi mnie do szczęścia. Dziękuje Wam i dziękuje Bogu” – Wiktoria

Zapraszamy na kolejne rekolekcje 5 kluczy prowadzone przez wspólnotę Miriam.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym MIRIAM

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?