Zawsze okazywać miłosierdzie

5 października 2022

Nasze kolejne spotkanie wspólnotowe rozpoczęliśmy od Adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy, a następnie spotkaliśmy się z Żywym Chrystusem podczas Eucharystii.

Nasze spotkanie wspólnotowe wypadło tym razem we wspomnienie świętej Faustyny Kowalskiej apostołki Miłosierdzia. Modliliśmy się za Fundację Miłość i Miłosierdzie naszej koleżanki że wspólnoty Basi Siorek, ale też prosiliśmy abyśmy i my umieli zawsze okazywać miłosierdzie wobec każdego spotkanego człowieka tego potrzebującego ale też tego który nas skrzywdził.

Po kazaniu Księdza Damiana członkowie Wspólnoty Miriam wybierali diakonie w jakich chcą posługiwać we wspólnocie aby jej służyć i każdy otrzymał błogosławieństwo i namaszczenie olejkiem od Pasterza na drogę posługi wspólnocie. Po Mszy Świętej zostaliśmy podzieleni na grupy i mieliśmy spotkania w grupkach podczas których rozmawialiśmy o naszych przeżytych wakacjach i naszej drodze duchowej na ten rok formacyjny, a także jak chcemy służyć i okazywać miłosierdzie naszej wspólnocie.

Dziś też ksiądz Damian potwierdził i pobłogosławił w naszej wspólnocie jedna osobę z Charyzmatem otwierania Słowa Bożego. Na koniec odśpiewaliśmy apel, dostaliśmy zaproszenie na wieczór Charyzmatyczny za tydzień i po błogosławieństwie rozeszliśmy się do domów. Chwała Panu za kolejne owocne i piękne spotkanie wspólnotowe.

Autor: Iza M.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?