Spotkanie diakonii modlitewnej

13 listopada 2022

Wszystkie diakonie mają swoje spotkania. Niektóre spotykają się częściej, niektóre rzadziej. Diakonia modlitewna ma takie swoje spotkania kilka razy w roku. Ostatnie w sobotę (12 listopada). Spotkanie rozpoczęliśmy ofiarowaniem się Matce Bożej w Litanii, a później ks. Damian rozpoczął konferencję nt. odpustów, wskazując, że praktyka pokutna jest jasno wskazywana w Piśmie Świętym i od samego początku wpisana jest w Tradycji Kościoła. Ksiądz Damiana zachęcał nas do praktykowania odpustów, które możemy ofiarować albo za samych siebie, albo za osobę zmarłą.

Następnie był czas na wspólną kawę, pogaduchy, zjedzenie ciastek i owoców. Czas śmiechu i radości oraz drobnej rekreacji. Później odbyły się spotkania w grupach, prowadzone przez: Danusię, Basię, Asię i Halinkę. Był to czas zawiązywania bliskich relacji, poznawania siebie, ale również dzielenia się swoim doświadczeniem modlitwy.

Następnie ks. Damian odprawił Mszę w naszej intencji, przypominając, że Bóg zaprasza nas do wytrwałej modlitwy. Jeżeli chcesz wstąpić do diakonii modlitwy, zapraszamy! Módl się razem z nami 🙂 

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?