Świąteczne spotkanie wspólnoty

4 stycznia 2023

Nowy Rok rozpoczęliśmy w nasze wspólnocie od świątecznego spotkania opłatkowego.

Na początku spotkaliśmy się na auli Domu Diecezjalnego Tabor i mieliśmy przyjemność obejrzeć przedstawienie świąteczne przygotowane przez uczniów naszej wspólnotowej koleżanki Agnieszki.

Następnie podczas Eucharystii wsłuchiwaliśmy się w Słowo Boże głoszone przez naszego Pasterza ks. Damiana. W Ewangelii słyszeliśmy o tym, że Jezus nadaje nowe imię Szymonowi; to samo chce czynić z nami. Chce dawać nam nowe imię, abyśmy mogli przeżyć przemianę naszych serc. Po Komunii świętej uwielbialiśmy wspólnie Jezusa, który przyszedł do naszych serc.

Spotkanie świąteczne jest zawsze wyjątkowe i przepełnione wielka serdecznością. Podczas wczorajszego wieczoru mogliśmy złożyć sobie nawzajem życzenia, przełamać się białym opłatkiem, tak jak robiliśmy podczas wieczoru wigilijnego z naszymi najbliższymi. Było to dobry czas budowania wzajemnych relacji, przepełniony    radością.

Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy Cię w każda środę na spotkania wspólnoty. Plan spotkań dostępny w kalendarzu na naszej stronie.

 

 

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?