8. S. Michaela Pawlik

W Katechizmie Kościoła Katolickiego czytamy: „Śmierć jest końcem ziemskiej pielgrzymki człowieka, czasu łaski i miłosierdzia, jaki Bóg ofiaruje człowiekowi, by realizował swoje ziemskie życie według zamysłu Bożego i by decydował o swoim ostatecznym przeznaczeniu. Gdy zakończy się „jeden jedyny bieg naszego ziemskiego żywota” (Sobór Watykański II, konst. Lumen gentium, 48), nie wrócimy już do kolejnego życia ziemskiego. „Postanowione ludziom raz umrzeć” (Hbr 9, 27). Po śmierci nie ma „reinkarnacji”” (nr 1013).

Dnia 25. maja 2010 r. w Bazylice OO. Bernardynów miała miejsce kolejna katecheza audiowizualna, pt. „Reinkarnacja – prawda czy fałsz?. Gościem spotkania była s. Michaela Pawlik OP.

Gość Niedzielny umieścił w dniu 2 grudnia 2013 na swojej stronie fragment naszej katechezy audiowizualnej z s. Michaelą.

To dla nas duma i zaszczyt, że największy ogólnopolski tygodnik katolicki wybrał naszą katechezę na swoją stronę, aby pokazać„Czy wszystkie religie są równie dobrymi drogami do Boga?

Oto screen z GN:

Katecheza została zarejestrowana i można ją w całości obejrzeć na naszym portalu żywawiara.pl pod linkiem „Reinkarnacja – prawda czy fałsz?”

Tymaczasem zobaczcie mały wycinek z tej katechezy:

autor: o.W

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Scroll Up