II Warsztaty psychologiczne

II Warsztaty psychologiczne „Poznaj i akceptuj siebie”


W dniach 11 – 14 czerwca 2015 r. w Domu Diecezjalnym Tabor odbyły się drugie warsztaty psychologiczne z modlitwą o uzdrowienie: „Poznaj i akceptuj siebie”. Poprowadził je, znany już nam bardzo dobrze,  prof. dr hab. Józef Szopiński -psycholog i psychoterapeuta. Wspierały specjalistyki z dziedzin psychologii, psychoanalityki oraz duchowości.

Warsztaty zgromadziły osoby zainteresowane możliwością lepszego poznania siebie, przyjrzenia się własnemu wnętrzu, a także przeszłości i swoim korzeniom, które zawsze mają ogromny wpływ na dalsze życie i postępowanie. Taka forma pozwoliła uczestnikom nie tylko rozpoznać determinanty własnego życia, ale również dała możliwość zastanowienia się nad tym, czego oczekują w przyszłości oraz umożliwiła określić sposoby osiągnięcia wymarzonego celu.

Zajęcia połączone były z nauką medytacji, która otwierała słuchaczy na działanie Ducha Świętego, a tym samym na skuteczniejsze efekty poznania siebie.

Ważnym momentem warsztatów była modlitwa uzdrowienia. W bardzo kameralnej atmosferze uczestnicy mogli oddać Jezusowi, ukrytemu w Najświętszym Sakramencie, samych siebie, swoje serce, swoje radości i smutki. Był to wieczór, w którym wiele osób doświadczyło cudownych łask Bożych.

Uczestniczy żegnając się nie szczędzili sobie serdecznych słów i uścisków. Cytując jedną z uczestniczek warsztatów: „Tylko decyzje zmieniają nasze życie” – życzymy wszystkim warsztatowiczom zebrania wspaniałych owoców tych spotkań.

autor: Alicja C.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Scroll Up