I Wieczory Charyzmatyczne

Wieczory_charyzmatyczne_I_n

W sobotni marcowy wieczór, spotkaliśmy się po raz pierwszy na Wieczorze Charyzmatycznym na Taborze prowadzonym przez naszą Wspólnotę. Całe spotkanie rozpoczęliśmy wzywając obecności Ducha Świętego. Wspólny śpiew, modlitwa wprowadziły nas w ten błogosławiony czas.

Następnie została wygłoszona konferencja przez ks. Mariusza Mika, której tematem przewodnim było uwielbienie Stwórcy. Mogliśmy uzyskać odpowiedzi na pytania: Czym jest uwielbienie? Co jest jego istotą? Po Eucharystii rozpoczęło się wspólne uwielbienie Boga. Na początku adoracji Najświętszego Sakramentu nasz Pasterz odczytał fragment Pisma Świętego o przemienieniu Pańskim, przez który Jezus zaprosił nas na Tabor, do trwania w Jego obecności. Objawił On nam Swoje Oblicze, przemawia do naszych serc. Bóg jest godny czci i chwały, którą pragniemy mu oddawać.

Zostaliśmy zachęceni, by podchodzić bliżej Jezusa, bez lęku, z ufnością, że patrzy na nas z miłością. Jezus tego wieczoru zapragnął przychodzić do każdego z nas. Sam chciał przechadzać się pośród nas i obdarzać swoim uzdrowieniem i uwolnieniem. Nasz Pasterz – ks. Marcin Szopiński – przechodził z Najświętszym Sakramentem pośród nas, wielbiących Boga tańcem i śpiewem. Był to cudowny czas spędzony z Miłością.

Zdjęcia ze spotkania możesz zobaczyć tutaj.
Relacje z tego wydarzenia możesz przeczytać tutaj.

autor: Basia L.
fot. Piotr Kordyś

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?