II Wieczory Charyzmatyczne

Wieczory_charyzmatyczne_II_n

Za nami II Wieczór Charyzmatyczny na Taborze. Spotkaliśmy się w szczególnym miesiącu maju, miesiącu poświęconym Maryi – ukochanej Matce Jezusa.

Jak zawsze rozpoczęliśmy od uwielbienia i przywołania Ducha Świętego. Ksiądz Mariusz Wawrzynek, który poprowadził konferencje wprowadził nas w klimat modlitwy uwielbienia i wychwalania Boga. Po wspólnie Eucharystii rozpoczeliśmy ostatnią czesc wieczoru – adoracje Najświetszego Sakramentu. Światło od Chrystusa w postaci słów z Ewangelii św. Marka pokazało nam, że jest w nas wiele braku przebaczenia.

„Czy po to wnosi się światło, by je postawić pod korcem lub pod łóżkiem? Czy nie po to, aby je postawić na świeczniku?Nie ma, bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw. Kto ma uszy do słuchania, niechaj słucha! I mówił im: «Uważajcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, pozbawią go i tego, co ma” Mk 4,21

Uwielbianie przyniosło nam wiele radości. Pojawił się obraz Boga Ojca, który troszczy się o nas jak o 7 miesięczne bobasy. Jezus przechadzał się miedzy nami, mogliśmy Go poczuć, dotknąć, powierzyć mu nasze największe tajemnice, boleści, smutki, uwielbić GO w  Najświętszym Sakramencie. Pełni wiary i miłości zaśpiewaliśmy wspólnie pieśń o wielkości naszego Boga.

Zdjęcia ze spotkania możesz zobaczyć tutaj.
Relacje z tego wydarzenia możesz przeczytać tutaj.

autor: Alicja C.
foto: Alicja C.

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?