W dniach 1 lutego – 8 marca nasza Wspólnota zorganizowała Seminarium Odnowy Wiary dla Młodych. Prowadził je młody charyzmatyk i ewangelizator Marcin Zieliński. Jako podsumowanie tych 6 -ciu cotygodniowych spotkań 19. kwietnia 2017 r. w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara odbyła się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. 

Kościół wypełniony był po brzegi. Przyszły osoby starsze, młodsze, małżonkowie, całe rodziny, osoby cierpiące zarówno na choroby fizyczne, jak i duchowe… aby w ten kwietniowy wieczór wspólnie modlić się podczas Eucharystii a następnie uwielbiać Boga. Cale spotkanie było o tyle wyjątkowe, ponieważ o doświadczeniach swojego uzdrowienia i działania Boga w swoim życiu mówili uczestnicy seminarium.

Na sam koniec Marcin poprowadził modlitwę o uzdrowienie. Całe spotkanie rozpoczął od tego, abyśmy nie dali sobie wykraść naszego uzdrowienia, które otrzymujmy od Boga. Abyśmy z wiarą trwali przy Bogu i nie poddawali sie zwątpieniu. Pan Jezu przychodził ze swoimi łaskami podczas tego wieczoru do wszystkich uczestkniów. Uzdrawiał zarówno na ciele i na duchu. Przede wszystkim jednak z głebokim doświadczeniem Bożej Miłości, która rozlewała się w sercach każdego, kto był obecny.

Cała fotorelacja z tego wydarzenia dostępna tutaj. /foto. Alicja Cyrnek/

kska.