Msza z modlitwą o uzdrowienie

W dniach 1 lutego – 8 marca nasza Wspólnota zorganizowała Seminarium Odnowy Wiary dla Młodych. Prowadził je młody charyzmatyk i ewangelizator Marcin Zieliński. Jako podsumowanie tych 6 -ciu cotygodniowych spotkań 19. kwietnia 2017 r. w parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara odbyła się Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie. 

Kościół wypełniony był po brzegi. Przyszły osoby starsze, młodsze, małżonkowie, całe rodziny, osoby cierpiące zarówno na choroby fizyczne, jak i duchowe… aby w ten kwietniowy wieczór wspólnie modlić się podczas Eucharystii a następnie uwielbiać Boga. Cale spotkanie było o tyle wyjątkowe, ponieważ o doświadczeniach swojego uzdrowienia i działania Boga w swoim życiu mówili uczestnicy seminarium.

Na sam koniec Marcin poprowadził modlitwę o uzdrowienie. Całe spotkanie rozpoczął od tego, abyśmy nie dali sobie wykraść naszego uzdrowienia, które otrzymujmy od Boga. Abyśmy z wiarą trwali przy Bogu i nie poddawali sie zwątpieniu. Pan Jezu przychodził ze swoimi łaskami podczas tego wieczoru do wszystkich uczestkniów. Uzdrawiał zarówno na ciele i na duchu. Przede wszystkim jednak z głebokim doświadczeniem Bożej Miłości, która rozlewała się w sercach każdego, kto był obecny.

Cała fotorelacja z tego wydarzenia dostępna tutaj. /foto. Alicja Cyrnek/

[foogallery id=”3109″]

kska. 

Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Scroll Up