Animatorzyczyli Ci, których można pytać o wszystko

ks. Damian Ziemba

Duszpasterz wspólnoty
Uśmiech i nietuzinkowe poczucie humoru jest z pewnością domeną naszego Pasterza. Przede wszystkim jednak jest rozkochany w Jezusie i Maryi. Zawsze otwarty na rozmowę i pomoc innym. W wolnej chwili prowadzi bloga z rozważaniami Słowa Bożego: zyjacewangelia.pl

Barbara Zacharska

Liderka wspólnoty, animator diakonii prorockiej
Jeśli pojawiaja Ci się jakie pytania i wątpliwości na temat wspólnoty Basia jest na pewno osoba, która odpowie na wszystko. Osoba o bardzo otwartym sercu, otwarta na pomoc każdemu, zanurzona w duchowości ignacjańskiej.

Marcin Zacharski

V-ce lider, animator diakonii wstawienniczej
Modlitwa za innych wynika z naturalnej potrzeby jego serca. Dlatego koordynacja zadanami diakonii modlitwy wstawienniczej przychodzi mu z łatwością. Także mężnie wspiera i pomaga swojej żonie Basi w prowadzeniu wspólnoty.

Andrzej Paśkiewicz

Skarbnik wspólnoty oraz animator diakonii uwielbienia
Modlitwa uwielbienia poprzez muzykę jest mu szczególnie bliska. Z ogromną pasją gra na gitarze, śpiewa a poprzez to chce oddawać Bogu chwałę. Z zamiłowania kibic piłki nożnej i zdobywca rowerowych szlaków.

Ewelina Konieczna

Animator diakonii modlitwy
Projektowanie wszelkich dróg, mostów i szlaków komunikacyjnych dla Eweliny to chleb powszedni. Dlatego tworzenie sieci modlitwy za kapłanów, w nagłych potrzebach i za wszystkie osoby jest dla niej niezwykle proste. Lubi podróże w nowe, orientalne miejsca i odkrywanie nieznanego.

Wojciech Wojdyło

Animator diakoni liturgicznej
Jeśli ktoś zna się wszystkich przepisach liturgicznych to właśnie Wojtek. Dlatego posługa podczas Mszy Wspólnotowych, Adoracji oraz innych uroczystości nie jest mu straszne. Jest ciekawy świata, dlatego podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc wraz z żoną Joasia jest jego pasją.

Magdalena Pachalska

Animator diakonii prowadzenia spotkań
Jeśli zastanawiasz się kto przygotowuje spotkania modlitewne wspólnoty - to własnej Madzia. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań.

Alicja Cyrnek

Animator diakoni organizacyjnej oraz diakonii techniczno-porządkowej
Organizacja wszystkich wspólnotowych eventów leży w jej rękach. Planowanie, koordynowanie i organizowanie nie jest jej straszne. Prywatnie zakochana w Tatrach i fotografowaniu.

Klaudia Winiarska

Animator diakonii wprowadzenia
Serdeczna, uśmiechnięta, zawsze chętnie poznaje nowe osoby. Uwielbia rozmawiać i spotykać się przy filiżance kawy - właśnie dlatego jej zadaniem jest wprowadzenie nowych osób w szeregi naszej wspólnoty.

Konrad Przydział

Animator diakonii medialnej
Zajmuje się utrzymaniem strony internetowej i koordynowaniem pracy w social mediach. Z pewnością żadne zagadnienia technicznie nie mają przed nim tajemnic. Po godzinach gra na gitarze, w gry planszowe i piłkę nożną.
Znajdź nas na Facebooku Oglądaj co robimy na Instagramie

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?

Nasza strona używa ciasteczek (pliki cookies), które umożliwiają nam udoskonalać stronę. Dowiedz się więcej

Czy wyrażasz na to zgodę?